Depolama Hizmeti

Adana’nın en iyi eşya depolama şirketi arayışında olan, Adana’ya kısmi süreliğine gidecek, Adana’da henüz eşyasına yer bulamayanlara profesyonel çözüm Adana Depo ’da!

Depolama Firmaları
Depolama Hizmeti

Adana’da eşyasını taşıdığımız müşterilerimizin de Adana’da tercih ettikleri bu depo firması işini temiz yapan bir firmadır. Geçen yıl Adana’dan şehirler arası nakliye ile eşyasını getirdiğimiz bir müşterimize de önermiştik. Müşterimizin kalan diğer eşyalarını Adana Depo firmasına teslim edip Adana’ya tekrardan gelmiştik.

Depolama Hizmeti Neden Gereklidir?

Depolama hizmeti birçok yönü ile taşınma sürecinde olan ya da evindeki fazlalıklardan kurtulmak isteyenlere kolaylık sağlar.

Özellikle taşınma sürecinde ev bulmada yaşanan sorunlar, kısa sürede yaşanan yer değişiklikleri ve eski evin kira bedeli gibi durumlar külfettir. Ekstra masraflar ile zora girmeden eşyalarınızı depolarda saklamak mümkün.

Depolama hizmeti, sizi taşınma sürecinde yüksek kira bedelinden kurtardığı gibi dairenizde yaşanabilecek olası sorunları da ortadan kaldırır. Eve girecek hırsız, çıkacak yangın, su baskını ya da depreme karşı eşyaları korumak mümkün değildir.

Kısa süreli yer değişikliklerinde evde güvenlik kamerası da olsa dahi eşyaları güvende tutmak zordur. Üstelik %100 korunamayan eşyalar için her ay ciddi rakamlarda kira ödeme derdine de son !

Depolama Hizmeti Kimlere Avantaj Sağlar!

Adana Eşya Depolama Firması hizmetleri ile şu 7 kişi için kesinlikle büyük avantajdır:

1- Adana’da mevsimlik ya da süreli iş sözleşmesi ile çalışmaya giden ama gerçek ikamet adresi İstanbul olan kişiler,

2- Adana’ya taşınması gereken sürede ev bulamayan ancak işe başlamak durumunda olup Adana’daki evinden de çıkmak zorunda olan kişiler,

3- Adana’dan İstanbul’a taşınan ancak hala Adana’da eşyasını koyabilecek ev bulamayan kişiler,

4- Adana’da okuyan Adanalı öğrenciler,

5- Düğün sebebi ile Adana’ya gidecek çeyizleri saklayacak yeri olmayan Adana’daki çiftler,

6- Adana’da dönemsel olarak çalışmalar yapan organizasyon firmalarına ait fuar, etkinlik, organizasyon araç gereçleri için yüksek dükkan kirası ödemek istemeyen kişiler,

7- Adana İstanbul arasında taşınma sürecinde eşyasını saklayacak yeri olmayan kişiler için mükemmel çıkış kapısıdır.

Adana’nın En İyi Eşya Depolama Şirketi Neden Adana Eşya Depolama?

Eşya depolama firması ile anlaşmadan önce dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu konuda eşya sahipleri için tüm detayları düşünen Adana Depolama, profesyonel hizmet sunar. İşte Adana Depolamayı diğer kiralık depo şirketleri arasında öne çıkaran özellikler!

1- Adana, eşyalarınızı tam güvenlikli depolarda muhafaza eder. 7/24 güvenlik kamerası ile gözetim altında bulunan Adana Depo da aynı zamanda yangın, sel ya da depremlere karşın her türlü fiziki tedbir alınmış durumda.

2- Adana Eşya Depolama hizmeti rutubet ve nemden uzak, tam otomasyonlu havalandırmalar ile kuru zeminde sunulmaktadır. Bu sayede süreye bakılmaksızın eşyalarınız teslim ettiğiniz şekilde uzun süre kokmadan saklanmaktadır.

3- Adana Eşya Depolama hizmetleri için firma, eşya depolama sözleşmesi ile müşterilerinin tüm haklarını güvence altına almaktadır. Anlaşma sözde değil kâğıt üzerinde eşya sahiplerinin de içini ferahlatacak şekilde yapılmaktadır. Bu yönü ile Adana’nın en iyi eşya depolama şirketi olarak şeffaf çalışma prensibine sahiptir. Adana pikap nakliye hizmeti için bizi arayınız.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.