Adana Kamyonet Nakliye

Kamyonetler pikaplara göre  hacim olarak daha büyüktür. Adana kamyonet nakliye ile standart 2+1 evlerin taşınması yapılabilir. Pikap Taksi'ye ait kamyonetler açık ve kapalı kasa olmak üzere iki bölümden oluşur.Kamyonetler ile ev eşyası ile beraber diğer kuru yüklerin taşınmasını da yapıyoruz. Paletli malzeme için yanları açılır kamyonet tarzı araçlarımız mevcuttur.

Değişik taşıma alanlarına hitap ettiğimiz Adana kamyonet nakliye ile yazlıklara ve yaylalara eşya ve yük taşıması tapıyoruz. Bu araçların yakıtları az ve pratik olduğu için fiyatları da makul ölçüdedir. Az olan eşya ve ya diğer malzemeyi büyük araçla nakliye yapmak pahalı olabilir. Kamyonetler ile Ucuz nakliye fiyatları elde etmek mümkündür. Adana pikap nakliye ile hemen hemen aynı ücretlere gelen bu sistem ile şehir içi ve şehirler arası taşıma işlerini yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak yük taşımanız için  kamyonet kiralama hizmeti de veriyoruz.

 

Adana Kamyonet Nakliye

Adana 50 Nc Kamyonet Nakliye Aracı

Genelde kamyonet nakliye denilince akla 50 Nc araçlar gelir. Çünkü en eski nakliye araçlarından biridir. Bizde Adana kamyonet nakliye için 50 Nc nakliye araçları bulunduruyoruz. Bu araçlar kullanım açısından her türlü eşyayı taşıyabilecek kapasitede olduğundan tercih ediyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliye işleri için Adana 50 Nc nakliye hizmetimiz mevcuttur.