Adana Hamal Hizmetleri-Hamaliye Hizmetleri

Ev eşyalarınızı ve ya diğer yüklerinizi taşıyamıyorsanız iletişime geçin. Deneyimli Adana hamal ekibimiz her türlü taşıma işlemi için hizmet vermektedir. Evden eve nakliyat işçilerinden oluşan ekibimiz paketleme ve sökme takma dahil tüm işlerde tecrübelidir.  Bazen Adana pikap nakliye için bizi arayan müşterilerimiz işçi desteği de istiyor. Bu gibi durumlarda eleman temin ediyoruz.

Aslı görevi ev taşıma olan nakliye elemanlarımız diğer işler içinde hizmet veriyor. Odun,kömür taşıma,moloz çuvallama ve taşıma gibi işler için ekibimiz hazır. Adana Hamal arıyorsanız hemen her semt için elemanlarımız mevcuttur. Hizmet verdiğimiz semtler;

  • Seyhan Hamal
  • Yüreğir Hamal
  • Çukurova Hamal
  • Sarıçam Hamal

Bu ilçelerde bulunan tüm semtlerde hamal temin ediyoruz. Adana hamaliye işleriniz itina ile çok uygun fiyatlara yapılır.
 

Adana hamal

Evden Eve Nakliyat İşçi Hizmetleri

Bu hizmetin ilk hedefi dışarıdan gelen evden eve araçların  indirme bindirme işlerine yardımcı olmaktır. Adana hamal ekibimiz ile sökme takma dahil yüklemeleriniz ve indirmelerinizi yapıyoruz.  Adana asansörlü taşımacılık için araç temin ediyoruz.

Bununla beraber aracı olan ve sadece elemana ihtiyacı olan müşterilerimiz için işçi gönderiyoruz. Adana hamaliye servisimiz çok geniş bir bölgeye hizmet veriyoruz. Günlük hamal ücretleri de çok uygun fiyatlardan oluşur.

Adana Hamal Fiyatları

Adana Hamallık İş İlanları

Adana Hamal Ücretleri