Eşya taşımacılığı için büyük kamyon nakliye araçlarımız mevcuttur. En Ucuz Adana evden eve nakliyat fiyatları elde etmenin yolu planlamanın doğru yapılmasından geçer. Şehir içinde kapalı kasa kamyonet tarzı araçlarımız ile uygun fiyatlara ev taşıyoruz. Aynı zamanda bazı semtlerde kamyon girmeyen sokaklarda çok kolay şekilde evinizi taşıyoruz.

Adana Evden Eve Nakliyat İçin Verdiğimiz Hizmetler

Pikap Taksi olarak tam kapasite evden eve nakliyat planlaması yaparak ev taşıyoruz. Küçük nakliye firması olmamız büyük evleri taşıyamayacağımız anlamına gelmez. Deneyimli bir ekip ve tam donanımlı araç gereçlerimiz ile çalışıyoruz.  Ayrıca çok fazla kar hedefimiz olmadığı için Adana evden eve ne nakliyat için belirlediğimiz fiyatlar bütçenizi sarsmayacaktır.

Adana'nın Seyhan ve Çukurova ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Tüm semtlerden ev taşıma hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz. İlçelerden Adana'ya ve ya Adana'dan ilçelere ve diğer şehirlere en iyi şekilde eşya taşımacılığı yapıyoruz.  Sayfanın altında işleyiş ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Adana evden eve nakliyat

Ücretsiz Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

Taşıma sürecini iyi planlamak için ekspertiz hizmeti veriyoruz. Daha önce Adana evden eve nakliyat hizmeti almayan müşterilerimizin tüm sorularına bu aşamada cevap veriyoruz. Evrak işleri,eleman sayısı asansör kullanımı ve paketleme gibi tüm detayları bu aşamada ele alıyoruz. Bu şekilde en doğru evden eve nakliye programı oluşmuş oluyor.

Ayrıca taşıma günü müşteri ve firma arasında çıkabilecek soruların önüne geçiyoruz. Tüm müşterilerimiz bizim için değerlidir.Anlaşma sonrası istenmeyen durumlar ortaya çıkması bizimde istemediğimiz bir durumdur.  Bu yüzden Ekspertiz ile Profesyonel ve sorunsuz Adana evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz.
 

adana ev taşıma

Profesyonel Eşya Toplama Ve Paketleme Servisi

Bu işi ciddi anlamda yapan bir Adana evden eve nakliyat firmasıyız. Taşıma sürecinde küçük eşyaların toplanmasını yapıyoruz. Mutfak eşyaları,biblolar ve elbiseler için koli ve sandıklarımız var. Bu eşyalarınızı zarar görmeyecek şekilde topluyoruz. Elbiseler için isteğe göre askılı koli temin edebiliriz.

Hasarsız Adana evden eve taşımacılık aşaması için paketleme büyük önem taşır. Özel üretim baloncuklu naylonlar ile tüm eşyalarınızı hem hijyenik hemde korunaklı olarak paketliyoruz. Zaten araçlarımızın içi de eşya taşımaya uygun dizayn edildiği için zarar görme ihtimali yoktur.

Beyaz Eşya Ve Mobilya Montaj Servisi

Genele olarak verdiğimiz Adana evden eve nakliyat servisimiz içine montaj da dahildir. Bu tür eşyaların de monte ve montajı için ekstra usta bulmanıza gerek yoktur. Evinizde bulunan tüm mobilyaları sökecek montaj elemanı ekip arkadaşlarımız var. Elbise dolapları,genç odaları,salon takımlarının montajları bize ait. Buzdolabı çamaşır ve fırın gibi eşyaların montajları bize ait.

Klima ve benzeri eşyalar için siz usta bulmalısınız. Bizim anlaşmalı olduğumuz ustalar da var ancak ek ücrete tabidir. Deneyimli bir Adana evden eve nakliyat firması ile evinizi taşımak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşın.